abramowicz - Ten projekt leczy serce pacjenta, ale uszkadza wątrobę
 
 

Ten projekt leczy serce pacjenta, ale uszkadza wątrobę

- Prawdę mówiąc nie mam pojęcia. Rozmawiałem na ten temat z wiceministrem zdrowia Krzysztofem Łandą m.in. podczas debaty „Polskie apteki na zakręcie”. Resort ma swoje racje i ja w większości je popieram. Jako doświadczony przedsiębiorca uważam jednak, że powinniśmy szukać innej drogi dojścia do wyznaczonych celów.

Dodaje: - Korzystne dla pacjentów i aptek proporcje na rynku można zachować poprzez inne rozwiązania niż proponuje projekt. Był moment, że minister podzielał taką opinię, ale później wrócił do popierania poselskiego projektu. Tymczasem jego zapisy - używając terminologii medycznej - leczą u pacjenta serce, ale uszkadzają mu przy tym wątrobę. Musimy działać tak, żeby do tego nie dopuścić.

- Jestem przekonany, że ostatecznie zwycięży zdrowy rozsądek i dojdzie albo do kompleksowych zmian w projekcie, albo co byłoby lepsze, do napisania nowego przy współudziale wszystkich uczestników rynku: sieci indywidualnych aptek oraz konsumentów.

Źródło:http://www.rynekaptek.pl/marketing-i-zarzadzanie/ten-projekt-leczy-serce-pacjenta-ale-uszkadza-watrobe,18566.html

Copyright 2015 abramowicz.com.pl